Family Link

Ücretsiz Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Rapid Digital LLC
Family Link uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen ebeveynlerin çocuklarının internet üzerinde kontrol sağlamasına yönelik geliştirilen bir uygulama.

Family Link, anne ve babaların iOS sistemli telefon ve tabletlerde çocuklarının geçirdiği süre boyunca yaptıklarını gözlemleme imkanı veren bir uygulama. Family Link bireylere tamamen ücretsiz olarak indirilme ve kullanım şansı veriyor. Ebeveynler bu uygulama sayesinde çocuklarının ne tür oyunlar veya uygulamalar indirdiğini görebiliyor. Bu sayede ebeveynler çocuklarının internette ne yaptığı, hangi tarz uygulamalar ile ilgilendiklerini öğrenip çocuklarını ona göre denetim altına almış oluyor. Bunun yanında Family Link ile çocukların internette ne kadar vakit harcadıklarını da görebilme şansına erişiyor. Böylece anne ve babalar çocuklarının internette geçirdikleri süresi istedikleri şekilde ayarlayabiliyor veya sınırlandırabiliyor.

Family Link uygulamasının bir diğer özelliği, ebeveynlerin çocuklarına ait cihazları uzaktan kontrol edebiliyor olması. Ebeveynler aile üyelerinin cihazlarına ait linki uygulamaya girerek uzaktan kontrol sağlıyor. Uygulama, çocukların indirmek istedikleri oyun veya uygulama için ebeveynlere bildirim gönderiyor. Ebeveynler çocuklarının indirmek istedikleri uygulamaya izin verebiliyor veya indirmeyi uzaktan kontrol sistemi ile engelleyebiliyor. Uygulamanın uzaktan kontrol sistemi ile, ebeveynler çocuklarının internette geçirdikleri vakti sonlandırmak için çocuklarının cihazlarını kilitleyebilme özelliğine erişebiliyor.

Family Link indir